Projektas “Gamtos ir kultūros paveldo objektų Vilniaus ir Kauno apskrityse e-rinkodara”

Asociacija “Meno formos” numato įgyvendinti e-rinkodaros projektą skirtą Vilniaus ir Kauno žemupio regionų gamtos ir kultūros paveldo objektų populiarinimui. Įgyvendinat projektą siekiama skatinti tiek vietos, tiek atvykstamąjį turizmą prioritetiniuose turizmo regionuose. Numatoma įgyvendinti 7 skirtingas e-rinkodaros priemones – sukurti interneto svetainę, optimizuoti paieškos sistemoms (SEO), reklamuoti paieškos sistemose, vykdyti komunikaciją socialiniuose tinkluose, platinti naujienlaiškius, užsiimti video reklama bei reklama interneto tinklapiuose, reklaminiuose straipsniuose. Projekto veiklų metu bus viešinami 136 objektai, kurių dalis įeina ir į kultūros kelių maršrutus. Turistams bus užtikrinta galimybė inovatyviais metodais savarankiškai planuotis kelionių maršrutus, peržiūrėti informaciją apie objektus, sekti susijusias aktualias naujienas. Numatoma, kad pasirinktos e-rinkodaros priemonės leis sukurti darnią ir nuoseklią turizmo informavimo sistemą atitinkančią šiuolaikinius keliautojų poreikius.

 

Projekto tikslas: Gamtos ir kultūros paveldo objektų Vilniaus ir Kauno žemupio regionuose populiarumo ir žinomumo didinimas taikant e-rinkodaros priemones.

 

Projekto uždavinys: sukurti ir diegti inovatyvias rinkodaros priemones, galinčias padidinti Vilniaus ir Kauno žemupio regionuose esančių gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumą ir žinomumą.

 

Projekto įgyvendinimo laikotarpis yra nuo 2018-11-30 d. iki 2020-12-03 d.

 

Bendra Projekto vertė yra 205 618,00 Eur. Paramos lėšos yra 174 775,00 Eur.

 

Projektas dalinai finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

 

Plačiau apie projektą https://keturiossostines.lt/